Sausio 16 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vaikams vyko užsiėmimas „Kad gripas būtų nebaisus“. Pamokos metu vaikai sužinojo apie vaisių ir daržovių svarbą mūsų organizmui, apie tai, kad žiemą reikia šiltai rengtis, nepamiršti užsidėti kepurę, šaliką ir pirštines. Visuomenės sveikatos specialistė priminė apie čiaudėjimo ir kosėjimo etiketą bei apie prevencines priemones, kurių dėka galima išvengti gripo. Svarbiausia — plauti rankas.

                            

           Visuomenės sveikatos specialistė N. Šilkienė

Leave a Reply

Projektas „Galimybių mokykla“

Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija partnerio teisėmis dalyvauja projekte „Galimybių mokykla“ Nr. 10-072-P-0001, kuris yra finansuojamas ES fondų lėšomis ir bendrojo finansavimo lėšomis.

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis”
Projektas „Kokybės krepšelis”
Elektroninis dienynas
Patyčių dėžutė
Gimnazija dalyvauja Vaisių, daržovių ir pieno produktų vartojimo skatinimo programoje
Sveikatą stiprinančia mokykla
Kalendorius
2026 m. birželio mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Pamokų ir pertraukų laikas

1. 8.00-8.45
2. 8.55-9.40
3. 9.50-10.35
4. 10.55-11.40
5. 12.00-12.45
6. 12.55-13.40
7. 13.50-14.35

Projektas „Sveikatiada”


error: Content is protected !!