Archive for 8 sausio, 2020

Gruodžio 19 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi kūrybinė studija „Saulutė“, kuri  pristatė priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniams ir 1-5 klasės mokiniams žaismingą, nuotaikingą ir unikalų spektaklį su muilo burbulais.

Programoje dalyvavo du animatoriai. Visus sužavėjo profesionalių aktorių vaidinimas, gražūs kostiumai, dekoracijos ir smagi muzika.

Buvo daug staigmenų ir paslapčių.

Mokiniai  spėjo mįsles, atsakė į pateiktus klausimus, garsiai plojo.

Spektaklio metu vaikai pamatė visą spektrą įvairiausių triukų: į orą kilo įvairios formos dideli ir maži spalvoti burbulai, patys gamino super putas, kuris susideda iš stebuklingų ingredientų (geros nuotaikos, žingeidumo ir didelių norų), pūtė muilo debesėlius, laikė burbulus savo delnuose.

Už gerą nuotaiką, pagalbą šou pabaigoje mokiniai gavo prizą – kiekvienas vaikas buvo patalpintas į didelį muilo burbulą.

Smagi muilo burbulų šou baigėsi, bet įspūdžiai ir teigiamos emocijos išliks ilgam.

p.u.g pedagogė, 1-5 klasių vadovės

Gražiausios metų šventės – šv. Kalėdos – mūsų gimnazijoje buvo paminėtos išties įspūdingai.

Gruodžio 17 d. vaikai, tėvai, seneliai, broliukai ir sesės sugužėjo į aktų salę.

Kalėdinio vaidinimo „Senelio Šalčio Kalėdų naujametinis šou“ norėjo pažiūrėti ir maži ir dideli.

Priešmokyklinio ugdymo grupė ir 4-5 klasės nykštukai paruošė daug žaidimų ir užduočių.

Vaikai vaidino, dainavo daineles, šoko išmoktus šokius. Netrūko nei juoko, nei geros nuotaikos.

Vaidinimui pasibaigus, įsijungė tėveliai, kurie pratęsė nykštukų nuotykius ir visi kartu sulaukėme Naujųjų metų.

O, kad Kalėdos būtų saldžios, visi buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Nuoširdus ačiū mūsų  mokiniams, jų Tėveliams, mūsų aktoriams, mokytojoms, kurie vaidina ir padėjo paruošti šią gražią šventę.

Pasidžiaukime keletu šventės akimirkų…

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė Natalja Voronieckienė

4 kl. vadovė Marina Ptašinskaja